U Trybuły

Opinie


Autor / data: Krystyna Bryl | 2015-08-02
Treść komentarza:Gorąco polecam wszzystkim zainteresowanym,pzepyszne jedzenie ,czyste pokoje przemiła obsługa,cisza,spokój,można się z relaksować. A gospodyni bardzo miła osoba. Kiedy tylko będe w górach, zawsze będe tam wracała.Pozdrowienia dla Pani Maryli .Ostatni pobyt będe wspominać długo.

Autor / data: Joanna Frąś | 2016-08-29
Treść komentarza:Bardzo gorąco polecam pobyt u pani Marii -przemiła, serdeczna i przepysznie gotująca gaździna :-) Pokoje śliczne i czyste. Miejsce z niezwykłym klimatem!!! Na pewno będziemy wracać :-)

Autor / data: Ryszard Rakoszek | 2016-09-05
Treść komentarza:Bardzo polecam wszystkim,przepyszne jedzenie i bardzo miła i serdeczna gospodyni.Pokoje utrzymane czysto i stylowo:)Spokój,cisza i co najważniejsze wszystko za niewielką kasę,aż chce się wracać nawet na krótki pobyt. Serdeczne pozdrowienia dla pani Marii:-)

Autor / data: Teresa i Jurek | 2017-01-22
Treść komentarza:Była to czwarta nasza wizyta u Marysi w okresie Świąt Bożego Narodzenia.Juz po pierwszej wizycie wiedzieliśmy że będziemy wracać w to miejsce.Idealna baza wypadowa dla narciarzy. Atmosfera jaką stwarza właścicielka sprawia że czuliśmy się tu lepiej jak w domu.Czysto,miło a jedzenie jak u mamy.Polecamy to miejsce bo my na pewno będziemy wracać do Marysi.

Autor / data: Teresa Liebing | 2017-07-24
Treść komentarza:Jest przeslicznie był to nasz chyba z 12 urlop pokoje z łazienkami w domku góralskim a jedzenie to palce lizać.Szkoda że urlop jusz się kończy a cały rok czeba znowu czekać.

Autor / data: Claudia Liebling | 2017-07-24
Treść komentarza:U naszej pani Marysi jest zawsze pieknie. Pokoje w goralskim domku z lazienkami durzy ogrod altanka morzna pogrilowac ale pani Marysia gotuje przepysznie tylko sie pakowac i przyjechac.Atmosfera supper

Autor / data: Bryl Małgorzata | 2017-07-25
Treść komentarza:Zgadza się

Autor / data: Bryl Małgorzata | 2017-07-25
Treść komentarza:Zgadza się

Autor / data: Małgorzata Bryl | 2017-07-25
Treść komentarza:Zgadza się. U pani Marylki jest zawsze cudownie.Tyle lat(czyli dobre 12 albo i wiecej)co spędzamy wakacje i nie tylko bo święta też. Jest zawsze wesoło, spokojnie, miło ,smacznie i przede wszystkim rodzinnie . Polecamy bardzo. Jeszcze troszkę i przybywamy cała ekipa . Pozdrawiamy serdecznie..

Autor / data: Lak Leszek | 2017-08-12
Treść komentarza:Po 13 latach wróciłem do pani Marysi i zastałem miła niespodziankę,atmosfera super jak dawniej ,pani Marysia bardzo miła kobieta,świetnie gotuje syn się zajadał że hej!!!!,pokoje czysciutkie ehhh żal było odjeżdżać,polecam jak najbardziej każdemu,dogodny dojazd ,niedrogo i SUPER!!!!Pani MRYSIU dziękujemy i za rok się widzimy pozdrawiamy!!!!!!!!

Autor / data: mariola i wojtek | 2017-08-19
Treść komentarza:Ładny domek z przytulnymi i czystymi pokojami. Posiłki w dużych ilościach,które smakowały jak u mamy. Świetne miejsce w którym rodzinny klimat wprowadza Pani Maria. Mimo krótkiego pobytu wyjechaliśmy naładowani dobrą energią. Mamy nadzieję, że będzie dane nam tu jeszcze wrócić. Serdecznie pozdrawiamy

Autor / data: Ewelina Jasińska | 2018-05-08
Treść komentarza:JESTEM OSOBĄ BARDZO WYBREDNA(MAM NA MYSLI JEDZENIE I SPANIE),PONIEWAZ MAM ALERGIE POKARMOWĄ.POWIEM SZCZERZE, W ZYCIU BYM NIE POMYSLAŁA ZE W TAKICH MIEJSCACH MOZNA ZJESC TAK ZDROWO,SMACZNIE I CO NAJWAZNIEJSZE CZYSCIUTKO. JESTM ZADOWOLONA Z POBYTU, POD KAZDYM WZGLEDEM!JUZ PLANUJE KOLEJNY WYJAZD...PRAGNE PODZIEKOWAC PANI MARII ZA WSPANIAŁA ATMOSFERE,ZA WSPANIAŁE POSIŁKI,SPANKO,ORAZ ZA TO ZE JEST CUDOWNĄ,CIEPŁA I KOCHANA OSOBĄ.DZIĘKUJĘ :)

Autor / data: Ewa z Malborka | 2018-05-09
Treść komentarza:Pobyt u Pani Marii to niezapomniane przeżycie, atmosfera rewelacyjna,jedzenie super,czyściutko w pokojach i obejściu,klimat,widoki po prostu magiczne.Odpowiednia osoba na właściwym miejscu. Każdemu polecam to zajefajne miejsce:) już tęsknię za kolejnym wypoczynkiem u Pani Marii Trybuły. Pozdrawiam, dziękuję i do zobaczenia.

Autor / data: Teresa i Krzysztof | 2018-01-11
Treść komentarza:My również po raz kolejny byliśmy u p. Marysi. Urzekła nas miła atmosfera i wspaniała gościnność. Jedzenie przepyszne,zawsze pięknie podane. W pokojach miło i przytulnie. Wspaniale można wypocząć i naładować się górską energią. Po każdym pobycie u p.Marysi z niecierpliwością czekamy na kolejny powrót. Serdecznie pozdrawiamy i polecamy innym, to urokliwe miejsce.

Autor / data: Małgorzata | 2018-03-01
Treść komentarza:U Pani Marii Trybuły byłam z rodziną wiele razy, najpierw z rodzicami, a teraz ze swoimi dziećmi. Zawsze było miło, czysto, przytulnie, ciepło i smacznie. Oryginalny, zadbany dom góralski, cały oddany gościom, świetnie uzupełnia klimat górski. Do tego wszystkiego wspaniała gospodyni, która sprawia, że nie chce się stamtąd wyjeżdżać. Z całego serca życzę Pani Marii gości godnych tego miejsca! Z wyrazami szacunku i uznania, Małgosia z Torunia


  Dodaj swój komentarz

Kod:

cc9eb

Przepisz kod:
Imię i nazwisko:
Treść komentarza: